SG73S2ATTD511G
MFR.Part #
SG73S2ATTD511G
JLCPCB Part #
C4046040
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS