SG73S2BTTD4703F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4703F
JLCPCB Part #
C4286590
Description
-55℃~+155℃ 333mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS