RN73R2BTTD1800C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1800C10
JLCPCB Part #
C4075920
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS