RK73G1ETTP7501F
MFR.Part #
RK73G1ETTP7501F
JLCPCB Part #
C2577663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS