SG73S2BTTD43R2F
MFR.Part #
SG73S2BTTD43R2F
JLCPCB Part #
C4119714
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS