SG73S2BTTD3R90F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R90F
JLCPCB Part #
C4136521
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS