RN731ETTP4531C25
MFR.Part #
RN731ETTP4531C25
JLCPCB Part #
C4203761
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS