RN732BTTD1672A25
MFR.Part #
RN732BTTD1672A25
JLCPCB Part #
C4040544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS