SG73S2BTTD3922F
MFR.Part #
SG73S2BTTD3922F
JLCPCB Part #
C4056535
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS