SG73S2BTTD3012F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2BTTD3012F
JLCPCB Part #
C4318708
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS