SG73S2BTTD3002D
MFR.Part #
SG73S2BTTD3002D
JLCPCB Part #
C4262301
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS