RT1206WRD07634RL
MFR.Part #
RT1206WRD07634RL
JLCPCB Part #
C4064488
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS