SG73S2BTTD272J
MFR.Part #
SG73S2BTTD272J
JLCPCB Part #
C3914146
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS