SG73S2BTTD2671D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2671D
JLCPCB Part #
C4091488
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS