SG73S2BTTD2323D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2323D
JLCPCB Part #
C4160782
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS