RN73H2ETTD2462F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2462F100
JLCPCB Part #
C3920924
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS