RN73R2ATTD29R1C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD29R1C50
JLCPCB Part #
C3967910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS