SG73S2BTTD2103D
MFR.Part #
SG73S2BTTD2103D
JLCPCB Part #
C4182906
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS