SG73S2BTTD201J
MFR.Part #
SG73S2BTTD201J
JLCPCB Part #
C4014118
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS