SG73S2BTTD204J
MFR.Part #
SG73S2BTTD204J
JLCPCB Part #
C3996646
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS