SG73S2BTTD16R5F
MFR.Part #
SG73S2BTTD16R5F
JLCPCB Part #
C4027576
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS