SG73S2BTTD14R7D
MFR.Part #
SG73S2BTTD14R7D
JLCPCB Part #
C3991896
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS