SG73S2ATTD14R7D
MFR.Part #
SG73S2ATTD14R7D
JLCPCB Part #
C3923669
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS