RN73H2ETTD20R3D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD20R3D50
JLCPCB Part #
C4289468
Description
20.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS