RK73H2HTTE28R0F
MFR.Part #
RK73H2HTTE28R0F
JLCPCB Part #
C2581359
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS