HV73V1JTTD2002F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2002F
JLCPCB Part #
C3972980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS