RK73G2BTTD12R7F
MFR.Part #
RK73G2BTTD12R7F
JLCPCB Part #
C7049944
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS