SG73S2BRTTD71R5F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD71R5F
JLCPCB Part #
C5916923
Description
-55℃~+155℃ 333mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS