SG73S2BRTTD6982F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6982F
JLCPCB Part #
C6487477
Description
-55℃~+155℃ 333mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS