SG73S2BRTTD6980F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6980F
JLCPCB Part #
C6487475
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS