ERJ-UP8J163V
MFR.Part #
ERJ-UP8J163V
JLCPCB Part #
C2115319
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS