RN73H2ETTD6810F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6810F10
JLCPCB Part #
C4135292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS