SG73S2BRTTD3743F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3743F
JLCPCB Part #
C5752574
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS