KTR18EZPF4994
MFR.Part #
KTR18EZPF4994
JLCPCB Part #
C2094745
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99MΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS