SG73S2BRTTD2870F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2870F
JLCPCB Part #
C7079506
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS