RN73H1JTTD4991A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4991A10
JLCPCB Part #
C3971247
Description
100mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS