RN73R2ETTD59R7D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD59R7D100
JLCPCB Part #
C2606955
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS