SG73S2BRTTD2103F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2103F
JLCPCB Part #
C6222095
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS