SG73S2ETTD2R43F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2R43F
JLCPCB Part #
C4136698
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS