RN73H1JTTD9651B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9651B25
JLCPCB Part #
C4261891
Description
100mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS