SG73S2BRTTD1743F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1743F
JLCPCB Part #
C6222065
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS