RN731ETTP9761B25
MFR.Part #
RN731ETTP9761B25
JLCPCB Part #
C3954948
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS