SG73S2BRTTD205G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD205G
JLCPCB Part #
C6487349
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS