RN731ETTP3481B50
MFR.Part #
RN731ETTP3481B50
JLCPCB Part #
C4273605
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS