SG73S2ATTD93R1F
MFR.Part #
SG73S2ATTD93R1F
JLCPCB Part #
C4135257
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS