SG73S2ATTD9092D
MFR.Part #
SG73S2ATTD9092D
JLCPCB Part #
C4340204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS