SR733ATTE5R23F
MFR.Part #
SR733ATTE5R23F
JLCPCB Part #
C4019722
Description
-55℃~+150℃ 1W 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS