RK73H2HTTE7873D
MFR.Part #
RK73H2HTTE7873D
JLCPCB Part #
C2582617
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS