RN731ETTP6810C50
MFR.Part #
RN731ETTP6810C50
JLCPCB Part #
C4269248
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS