TRR10EZPF1002
MFR.Part #
TRR10EZPF1002
JLCPCB Part #
C4208270
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS